Szakmai gyakorlati lehetőséget biztosítunk a Hálózatirányítási Osztályon az alábbi szakmai területen:

Kötelező szakmai gyakorlat - Hálózatirányítási Osztály - erősáramú villamosmérnök

Hivatkozási szám: 2019/2412

A  terület rövid leírása:

Feladataink:

  • Az Üzemirányítás célja a hálózat üzemállapota feletti rendelkezés és a rendszer felügyelete,
  • A Hálózatirányítási Osztály tevékenysége magában foglalja az üzem-előkészítés, az operatív üzemirányítás és az üzemértékelés folyamatait,
  • Az üzemirányítás feladata a villamosenergia-rendszer hatáskörébe utalt részének oly módon történő irányítása, hogy a rendszerhasználók részére a villamosenergia-szolgáltatás szabványos paraméterekkel és folyamatosan biztosítva legyen, egyben betartva az élet- és vagyonbiztonságra, az üzembiztonságra és a gazdaságosságra vonatkozó követelményeket is,
  • Az ELMŰ és ÉMÁSZ főelosztó hálózatának és középfeszültségű elosztóhálózatának üzemirányítása,
  • Általában, a 132 kV-os főelosztó hálózat, a 132 kV/középfeszültségű alállomások, a rendszerszintű üzemirányításba be nem vont villamosenergia-termelő berendezések, a 11-, 22- és 35 kV-os elosztóhálózatok üzemének irányítása, valamint a régiók előbbiekkel összefüggő hálózat-üzemeltetési feladatai végrehajtásának felügyelete és kisfeszültségű üzemirányítási tevékenységének szakmai irányítása.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. ker., Váci út

Jelentkezés módja: www.energiakarrier.hu oldalon a hirdetéshez tartozó "Jelentkezés" gombra kattintva.