Az ELMŰ Hálózati Kft. Budai Régióközpontja (Műszaki csoportja) gyakornokot keres az alábbi munkakörbe:

Villamosmérnök gyakornok/ Műszaki menedzser gyakornok

Hivatkozási szám: 2019/2353

Feladatok:

  • Közreműködés a régió karbantartási, rekonstrukciós, üzemtartási és kivitelezési munkáinak előkészítésében, végrehajtásában

  • Operatív, műszaki és/vagy adminisztratív feladatok elvégzése;

  • A szervezet rendszeres támogatása, az elemzői munkájának eredménye alapján a folyamatok optimalizálása, hatékonyságnövelés.

  • Tervezésekhez és vezetői döntések előkészítéséhez statisztikai adatok biztosítása.

  • Gazdasági elszámolások készítése

  • Megrendelések készítése, anyagok elszámolása, aktiválás, selejtezés

  • Számlázás előkészítése, teljesítésigazolás

Elvárások:

  • energetikai szakirányú villamosmérnök vagy műszaki menedzser folyamatban lévő tanulmányok

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest XI. Mezőkövesd út

Ha szeretnél egy fiatalos csapatban dolgozni, érdekel az elektromos hálózat üzemeltetés, vagy az ennek gazdasági elszámolása, esetleg mindkettő, akkor jelentkezz nálunk!