Az ELMŰ Hálózati Kft. Hálózati stratégiai osztálya (Fejlesztési csoportja) gyakornokot keres az alábbi munkakörbe:

Villamosmérnök gyakornok

Hivatkozási szám: 2019/2348

Feladatok:

  • Nagyfeszültségű/középfeszültségű alállomások készülékeinek helyszíni felmérése, felmért adatok rendezése, OmegaCAD-ben történő rögzítése

(a tevékenység végzése alatt lehetőség nyílik az alállomások felépítésének megismerésére, az alkalmazott készülékek, technológiák megismerésére)

  • Egyvonalas alállomási rajzok készítése OmegaCAD programban

(a tevékenység végzése alatt lehetőség nyílik az alkalmazott program használatának elsajátítására)

  • Villamos és topológiai sémák változásainak átvezetése

(a tevékenység végzése alatt lehetőség nyílik a CorelDRAW program használatának elsajátítására, a nagy és középfeszültségű hálózat felépítésének megismerésére)

Elvárások:

  • Aktív hallgatói jogviszony

  • Villamosmérnöki főiskolai, egyetemi sikeres első év

  • Heti 20 órás munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkavégzés

  • Fizetés: br. 1150 ft/óra

Munkavégzés helye:

Budapest, Váci út