Az ELMŰ-ÉMÁSZ Kommunikáció és szabályozásmenedzsment Igazgatósága gyakornokot keres az alábbi munkakörbe:

Szeretnél tapasztalatot szerezni projektmenedzsment területen és rendezvényszervezési feladatokban?

Sikeres együttműködés után szívesen foglalkoztatunk tovább nappali tagozatos hallgatói jogviszony mellett részmunkaidőben, heti 20 órában.

Projekttámogató gyakornok

Hivatkozási szám: 2018/2199

Feladatok:

  • Projektmenedzsment, kimutatások készítése
  • Programszervezők támogatása
  • Tréning és kreatív anyagok tervezése
  • Prezentációkészítése, riportok összefogása,
  • Kimutatások készítése, dokumentálása, kiértékelése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, kreatív-, média- és rendezvényszervező ügynökségeinkkel, valamint nyomdáinkkal
  • Dokumentumok, kreatív anyagok fordítása magyarról angolra, angolról magyarra

Elvárások:

  • Folyamatban levő felsőfokú tanulmányok
  • Aktív felsőfokú angol nyelvtudás
  • Jó kapcsolatteremtő, kommunikációs készség
  • MS Office ismeret (különösen ppt és Excel)
  • Önálló és csoportmunkára is egyaránt hajlandó

Munkavégzés helye: 1132 Budapest, Váci út 72-74.