Az ELMŰ Nyrt. Vállalatfejlesztési Igazgatóságához tartozó Stratégia és Üzletfejlesztés osztály

gyakornokot keres az alábbi munkakörbe:

Vállalatfejlesztési gyakornok

Hivatkozási szám: 2018/2184

Feladatok:

  • Vállalatfejlesztési munkatársak munkájának támogatása

  • Szektor-specifikus, energetikai fókuszú desktop kutatások önálló végzése, azok alapján strukturált jelentések összeállítása

  • A szakterület feladataihoz kapcsolódó ad hoc és újonnan induló stratégiai projektekben való aktív részvétel

  • Az innogy magyarországi és az ELMŰ-ÉMÁSZ vállalati prezentációk elkészítésében való részvétel, prezentációk, döntés előkészítő anyagok, kimutatások készítése

  • A hazai és nemzetközi sajtó rendszeres figyelése, a szervezeti egység munkájához kapcsolódó információk szisztematikus gyűjtése és prezentációkban való megjelenítése

  • Kapcsolattartás, együttműködés a társaságcsoport szervezeti egységeivel

Elvárások:

  • Folyamatban lévő mérnök-, vagy közgazdász-szakirányú felsőfokú tanulmányok

  • Érdeklődés az energetikai vertikum ágazatai iránt

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Német nyelvtudás előnyt jelent

  • Office programcsomagban tapasztalt

  • Egy héten legalább 16 órát tud dolgozni

  • Minőségtudatosság, elkötelezettség a minőség iránt

  • Tanulási hajlandóság, fejlődési képesség

Munkavégzés helye:

Budapest, Váci út

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.