Az ELMŰ Hálózati Kft. Hálózati Stratégiai osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Hálózati távlati tervezési munkatárs

Hivatkozási szám: 2019/2684

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • Részvétel a hálózatfejlesztési stratégia, a stratégiai célok meghatározásában

  • Nemzetközi és hazai villamos-energia ipari trendek nyomon követése (például megújuló energiatermelés, e-mobilitás)

  • Az új trendek hálózati hatásainak vizsgálata

  • Prognózisok készítése, a szükséges adatbázisok előállítása

  • Hálózati számítógépes szimulációs modellek topológiai és terhelési adatainak aktualizálása

  • Hálózatvizsgálatok elvégzése (például feszültségminőség, fogyasztói zavartatások, kompenzálás)

  • Ügyfél igények összetettebb hálózati vizsgálatainak elvégzése

  • A vizsgálatok alapján szükséges hálózatfejlesztések meghatározása, véglegesítése más szervezeti egységekkel

  • A hálózatvizsgálati módszertan folyamatos fejlesztésében részfeladatok elvégzése

  • Nemzetközi- és egyedi hálózatos projektekben való részvétel

  • Vezetői döntés előkészítő anyagok részfeladatainak elkészítése, a szükséges elemzések elvégzése

  • Főbb szabványváltozások követése

  • A hálózati irányelvek aktualizálásában, harmonizálásában részfeladatok elvégzése

  • Kapcsolódó folyamatok kialakításában részfeladatok elvégzése

  • Közreműködés szakmai oktatásokban

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Villamosmérnöki végzettség

  • 2-3 éves szakmai tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

  • Angol nyelv ismeret

Előnyt jelent:

  • Hálózati modellszimulációs tapasztalat

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

  • Rugalmas munkarend

Hol fogsz dolgozni?

Budapest, Váci út

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon

(www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.