Az ELMŰ-ÉMÁSZ Hálózati Kft. Üzemviteli osztálya (Tervező Üzeme)

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Alállomási szekunder tervező

Hivatkozási szám: 2019/2655

Feladatok:

  • Alállomási reteszelési és védelmi logikák kidolgozása, egyeztetése;

  • Irányítástechnikai, védelmi, kábelezési tervek elkészítése, összeállítása, engedélyeztetése;

  • A tervekhez köthető anyagkiírás, költségek alapján összehasonlító elemzések elkészítése;

  • Szükség esetén hatósági engedélyek beszerzése és kapcsolattartás;

  • Részvétel szakmai fórumokon, egyeztetéseken, oktatásokon, terv zsűriken;

  • Szakértői közreműködés társasági projektekben;

  • Közreműködés az általános- és a projektspecifikus tervezési folyamatok, valamint a belső minőségirányítási rendszer kialakításában, működtetésében;

  • Helyszíni bejárások szervezése, lebonyolítása, adminisztrációja;

  • Villamos paraméterek számítása;

  • Kivitelezés támogatása, esetlegesen tervezői művezetés;

  • Részvétel a kivitelezés utáni ellenőrző mérésekben, esetleges felmerülő hibák keresése, javítása.

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség

  • Mérnök kamarai tervezői jogosultság (EN és V)

  • OmegaCad felhasználói szintű ismerete

  • Autocad felhasználói szintű ismerete

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

  • Precíz, fegyelmezett, önálló és kreatív munkavégzés

  • Jó szervező és problémamegoldó készség

  • Vonatkozó szabályozási háttér ismerete (szabványok, rendeletek, törvények)

Előnyt jelent:

  • 8-10 éves, ezen szakterületen szerzett gyakorlat

  • Angol nyelv ismerete

  • Megújuló energiatermelő rendszerek ismerete

  • EEGIS,Venyir, Sepland, MISZ-rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, magánnyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.