Az ELMŰ Nyrt. IT és digitális igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Online fejlesztési munkatárs

Hivatkozási szám: 2019/2647

Amire az energiádat fordítanod kell:

•A vállalati weboldalak napi szintű tartalomszerkesztése, kezelése, karbantartása

•Weboldalak, e-service alkalmazások, egyéb digitális platformok létrehozásának operatív szakmai feladatai, projektmenedzsmentje

•Fejlesztési igények (IT, digitális, mobil és online) felmérése és a vonatkozó funkcionális specifikáció elkészítése

•Internet alapú alkalmazások folyamatos fejlesztése (új funkciók, új tartalmak, új alkalmazások fejlesztése, illetve meglévő funkciók, szerkezet, alkalmazások stb. továbbfejlesztése, optimalizálása)

•Projektek előkészítése: költségtervezés, erőforrás tervezés, időterv készítés

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

Felsőfokú végzettség

•Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

•Min. 2-3 éves tapasztalat webes projektek menedzselésében

•Többéves tapasztalat webes tartalomkezelő rendszerek (CMS) területén

•Webes fejlesztési és egyéb rendszerekkel automatizált ügyfélkezelési folyamatok és az ehhez kapcsolódó technológiák ismerete

Előnyt jelent:

Van gyakorlatod a következő CMS-ek egyikében: Wordpress, Sitecore

•Ha nyitott vagy az új, innovatív megoldásokra, pl. Chatbot, AI

•Részt vettél már UX/UI fókuszú projektben

Amiért megéri az energia befektetése:

Rugalmas munkaidő

•Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

•Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni?

Budapest

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.