Az ELMŰ Hálózati Kft. Dél-pesti régióközpontja munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Területfelelős - Dél-Pest

Hivatkozási szám: 2019/2641

Amire az energiádat fordítanod kell:

A hálózat felügyelete és a hálózat állapotának megítéléséhez szükséges információk gyűjtése.

•Rekonstrukciós és karbantartási tervjavaslatok összeállítása

•Programozható, tervezhető üzemviteli munkák megrendelése

•Tervjóváhagyás, tervvéleményezés

•Organizációs bejárásokon, illetve átadás-átvételi eljárásokon való részvétel

•Külső kivitelezők munkájának koordinálása, irányítása

•Kapcsolattartás a területén lévő önkormányzatokkal, kiemelt ügyfelekkel

•Hálózat-felvevőképesség vizsgálat, energiaigények kielégítéséhez szükséges műszaki feltételek meghatározása

•Fogyasztói bejelentések kivizsgálása

•Műszaki dokumentációs rendszer kezelése, nyilvántartások napra készen tartása.

•Kapcsolási és feszültségmentesítési utasítás készítése

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

Erősáramú technikusi végzettség és 8-10 év villamoshálózat üzemeltetésében szerzett tapasztalat vagy felsőfokú erősáramú villamosmérnöki végzettség és 2-3 év villamoshálózat üzemeltetésében szerzett tapasztalat

•Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

•B típusú vezetői engedély és járművezetői gyakorlat

•Kiváló probléma feltáró és megoldó képesség, ami megoldási javaslatokkal is kiegészül

Előnyt jelent:

Üzemvitel által használt informatikai rendszerek ismerete

(MIRTUSZ, SAP, SEPLAND, MS OFFICE, EÉGIS, HALÁSZ, HÁMER)

•Gazdasági ismeretek

Amiért megéri az energiabefektetés:

Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

•Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni?

Budapest, Csepeli átjáró 1-3.