Az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Szenior ügyfél- és termékmenedzser

Hivatkozási szám: 2019/2633

Feladatok:

  • Villamosipari műszaki termékek és szolgáltatások értékesítése üzleti ügyfelek („B2B”) számára
  • Key account ügyfelek akvirálása és reakvirálása azaz potenciális ügyfélkör folyamatos bővítése, felkeresése („hunting”) és folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfélállománnyal („farming”)
  • Kapcsolattartás a Társaságcsoporton belüli műszaki és gazdasági szakterületekkel
  • A háttértámogatás ellátó műszaki szakterület részére az ajánlatadáshoz szükséges információk beszerzése és rendelkezésre bocsátása
  • A termékhez és szolgáltatáshoz kapcsolódó értékesítési folyamat támogatása, mentorálása
  • A változások és igények naprakész nyomon követése
  • A key account ügyfelek részéről felmerülő igények, panaszok, reklamációk kezelése
  • Saját értékesítői tevékenységének monitorozása és nyilvántartása, csoportvezető felé riportok készítése,
  • Versenytársak figyelése, az értékesítést támogató információk gyűjtése és frissítése
  • A szolgáltatások minőségének javítása érdekében fejlesztési javaslatok kidolgozása az újonnan felmerülő ügyféligények, visszajelzések alapján

Elvárások:

  • Műszaki közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Legalább 5-6 év villamos iparban szerzett műszaki értékesítési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Gazdasági közép- vagy felsőfokú képzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Kötetlen munkaidő

  • Céges gépkocsi használat

  • Versenyképes fizetés

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

  • Dinamikus és közvetlen csapatszellem

  • Szakmai fejlődési lehetőség

    Munkavégzés helye:

    Budapesti székhellyel országos munkavégzés