Az ÉMÁSZ Hálózati Kft. Miskolci régióközpontja munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Junior üzemviteli munkatárs

Hivatkozási szám: 2019/2632

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • Jogszabályok, rendeletek, szabványok, belső előírások gyakorlati alkalmazásának segítése, ellenőrzése a vonatkozó belső szabályzatok szerint;
  • Operatív, műszaki és/vagy adminisztratív feladatok elvégzése
  • Részvétel a területi csoportokhoz érkező különböző külső és belső adat és információkérések határidőre történő megadásában
  • Segédletek készítése a területi csoportok részére (információk, adatok, térképek, stb.)
  • Terv-tény elemzések, statisztikák és kimutatások készítése
  • Üzemzavari adatok elemzése

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • B típusú vezetői engedély és járművezetői gyakorlat
  • Változásra, új dolgokra való nyitottság
  • Tanulási hajlandóság és képesség

Előnyt jelent:

  • Gazdasági ismeretek
  • Üzemviteli munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni? Miskolc