Az ELMŰ Nyrt. Jogi szakterülete munkatársat keres

az alábbi pozícióba:

Menedzser asszisztens

Hivatkozási szám: 2019/2627

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • Cégbírósági nyomtatványok elkészítése
  • Standard levelezési feladatok ellátása
  • Akták, ügyek nyilvántartásba vétele
  • Az igazgató munkájának szervezése, segítése (napi posta kezelése, telefonok kezelése, vezető naptárának ellenőrzése és karbantartása)
  • A szervezeti egység adminisztratív feladatainak ellátása
  • Kapcsolattartás a szervezeti egységekkel
  • Értekezletek előkészítésében történő segítségnyújtás, szervezés, jegyzőkönyv-vezetés szakmai iránymutatással
  • Az igazgatóság által aláírandó szerződések előkészítésében való részvétel
  • Jogosultság igények kezelése - az igazgatóság közös meghajtójához jogosultságok megkérése, módosítása, törlése
  • Irodaszer, anyag és szolgáltatás megrendelések és a hozzájuk kapcsolódó bizonylatok ellenőrzése és visszaigazolása, feldolgozása
  • A szakterület támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű használata

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú végzettség vagy szakirányú felsőfokú szakképesítés
  • Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Rugalmas munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni?

Budapest