Az ELMŰ Hálózati Kft. Budai régióközpontja munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Területfelelős

Hivatkozási szám: 2019/2626

Amire az energiádat fordítanod kell:

A hálózat felügyelete és a hálózat állapotának megítéléséhez szükséges információk gyűjtése.

•Rekonstrukciós és karbantartási tervjavaslatok összeállítása

•Programozható, tervezhető üzemviteli munkák megrendelése

•Tervjóváhagyás, tervvéleményezés

•Organizációs bejárásokon, illetve átadás-átvételi eljárásokon való részvétel

•Külső kivitelezők munkájának koordinálása, irányítása

•Kapcsolattartás a területén lévő önkormányzatokkal, kiemelt ügyfelekkel

•Hálózat-felvevőképesség vizsgálat, energiaigények kielégítéséhez szükséges műszaki feltételek meghatározása

•Fogyasztói bejelentések kivizsgálása

•Műszaki dokumentációs rendszer kezelése, nyilvántartások napra készen tartása.

•Kapcsolási és feszültségmentesítési utasítás készítése

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

Erősáramú technikusi végzettség és 8-10 év villamoshálózat üzemeltetésében szerzett tapasztalat vagy felsőfokú erősáramú villamosmérnöki végzettség és 2-3 év villamoshálózat üzemeltetésében szerzett tapasztalat

•Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

•B típusú vezetői engedély és járművezetői gyakorlat

•Kiváló probléma feltáró és megoldó képesség, ami megoldási javaslatokkal is kiegészül

Előnyt jelent:

Üzemvitel által használt informatikai rendszerek ismerete

(MIRTUSZ, SAP, SEPLAND, MS OFFICE, EÉGIS, HALÁSZ, HÁMER)

•Gazdasági ismeretek

Amiért megéri az energiabefektetés:

Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

•Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni?

Budapest, Mezőkövesd út

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon

(www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.