Az ELMŰ-ÉMÁSZ Hálózati Kft. Főelosztóhálózati osztály (Irányítástechnika és távközlés üzeme) munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Irányítástechnikai munkatárs

Hivatkozási szám: 2019/2625

Feladatok:

  • Az alállomásokban és az elosztóhálózaton található irányítástechnikai berendezések, például ETM, TMOK-k üzembe helyezése, üzemeltetése és karbantartása

  • SCADA irányítástechnikai rendszer napi szintű használata

  • Irányítástechnikai rendszerek adatbázisainak karbantartása, adminisztrálása

  • Kapcsolattartás az irányítástechnikai berendezések fejlesztőivel és szállítóival

  • Új berendezések átvétele és megismerése

  • Közreműködés az irányítástechnikai rendszer fejlesztésében

Elvárások:

  • Szakirányú villamosmérnöki felsőfokú végzettség

  • Angol nyelv alapfokú ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • SCADA rendszerek ismerete

  • NAGIOS felügyeleti rendszer ismerete

  • IEC-61850 szabvány ismerete

  • Gyakorlat a villamos irányítástechnikai rendszerekben

  • Programozói tudás, Oracle, Java, Visual Basic, Delphi

Amit ajánlunk:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest, Megyeri út telephely és ELMŰ áramszolgáltatási területe