Az ELMŰ Hálózati Kft. Dél-pesti régióközpontja munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Munka-, környezetvédelmi és biztonságtechnikai megbízott

Hivatkozási szám: 2019/2622

Amire az energiádat fordítanod kell:

•Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi feladatok végzése az ELMŰ Hálózati Kft. Dél-pesti régiójának telephelyein.

•Rendkívüli események (munkabaleset, tűzeset, környezeti szennyezés) kivizsgálása, kiemelt esetekben közreműködés a kivizsgálásban.

•Jogszabályok, rendeletek, szabványok, belső előírások gyakorlati alkalmazásának segítése, ellenőrzése a vonatkozó belső szabályzatok szerint.

•Részvétel hatósági ellenőrzéseken, Környezetvédelem és Biztonságtechnikai szakterület részére történt előzetes egyeztetés után kapcsolattartás és adatszolgáltatás hatóság részére helyi ügyekben.

•Közreműködés a munkabiztonsági és tűzvédelmi eszközök ellátásának biztosításában.

•Vezetők támogatása a munkavédelmi feladatok végrehajtásában, a munkabiztonsági tudatosság fejlesztését célzó programok szervezésében, fejlesztésében, irányításában.

•Oktatások és vizsgáztatások szervezése és koordinálása a régióban.

Amiért megéri az energiabefektetés:

•Rugalmas munkaidő.

•Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

•Stabil nagyvállalati háttér

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

•2-3 év szakmai tapasztalat és felsőfokú erősáramú villamosmérnöki végzettség vagy 8-10 év szakmai tapasztalat és szakmai középfokú végzettség.

•Szakirányú munkavédelmi/környezetvédelmi képesítés.

•B típusú vezetői engedély

•A munkakörben készenlétet kell vállalni beosztás szerint.

Hol fogsz dolgozni?

Budapest

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon

(www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat

állásajánlatunkra.