Az ELMŰ-ÉMÁSZ Ügyfélszolgálati Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Hátralékkezelési munkatárs

Hivatkozási szám: 2019/2617

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • hátralékkezeléssel kapcsolatos ügyek kezelése, feldolgozása a kapcsolódó rendszerekben
  • hátralékos ügyfelekkel telefonos, írásos kapcsolattartás
  • folyószámla egyeztetés
  • részletfizetési megállapodások megkötése, szükség esetén a kikapcsolási folyamat elindítása
  • törzsadatok kezelése és karbantartása rendszereinkben
  • egyéb adminisztratív feladatok

 Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • középfokú végzettség
  • 2-3 év követeléskezelésben (elsődlegesen telefonos) szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontúság, eredményorientált hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás (szóban, írásban)
  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • Energiaiparban szerzett munkatapasztalat

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Előre tervezhető, beosztás szerinti munkavégzés
  • Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítjük ki
  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzuk
  • Vigyázunk egészségedre, így magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítunk számodra
  • Sporttelepünkön számos sportlehetőség közül válogathatsz
  • Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozunk
  • Az innogy csapat tagjaként nemzetközi szintű képzésekre és networkingre is biztosítunk lehetőséget

Hol fogsz dolgozni? Budapest, 3. kerület, Kunigunda útja

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.