Az ELMŰ Hálózati Kft. Alállomás létesítési osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Helyszíni szerelés irányító

Hivatkozási szám: 2019/2615

Feladatok:

  • Alállomás építés, felújítás során, operatív munkairányítási feladatok ellátása a hálózat fő elemeihez kapcsolódóan

  • Alállomási primer és szekunder rendszerek elvi működésének ismerete

  • Részvétel helyszíni bejárások, és átadás-átvételi eljárásokban

  • Kiviteli primer és szekunder tervek értelmezése, rajzolvasás, kivitelezés közbeni változások vezetése

  • Saját szerelő csoport és az esetlegesen bevont külső kivitelező munkájának koordinálása / ellenőrzése

  • Az elvégzett munkák tényadatainak rögzítése a munkairányító rendszerben, heti ütemterv követése

  • Tárgyi és személyi feltételek rendelkezésre állásának ellenőrzése a heti ütemtervhez kapcsolódóan

  • Heti / napi ütemtervhez szükséges szerelési anyagok mennyiségi, minőségi átvétele

  • Heti terv-tényelemzések, statisztikák és kimutatások készítése

  • A szakterület támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése

  • Munkavédelmi eszközök, szerszámok rendszeres ellenőrzése / leltározása, valamint a munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása és betartatása

Elvárások:

  • Felsőfokú erősáramú villamosmérnöki végzettség és 2-3 év szakmai tapasztalat, vagy középfokú erősáramú végzettség és legalább 3-5 év releváns munkatapasztalat, vagy technikusi végzettség és 8-10 év releváns tapasztalat

  • Közép és nagyfeszültségű kapcsolókészülékek, és a hozzájuk kapcsolódó védelmi / vezérlő rendszerek kiépítése során szerzett csoportvezetői gyakorlat

  • Esetenkénti belföldi kiküldetések vállalása

  • Gépjárművezetői-engedély (B kat.)

Előny:

  • SF6 gázkezelői bizonyítvány

  • Emelőgép kezelői bizonyítvány

  • Középfeszültségű kábelszerelői bizonyítvány

  • Alállomási üzembe helyezésben / hibakeresésben szerzett gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest, Csepeli átjáró