Az ELMŰ Hálózati Kft., Észak Pesti Régió munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Területi diszpécser

Hivatkozási szám: 2019/2612

Feladatok:

  • A területi csoport heti munkatervének összeállítása, nyomonkövetése;

  • Régióból érkező erőforrás igények fogadása, ütemezése, kiszolgálása;

  • Üzemzavari munkavégzés megrendelése alvállalkozóktól, a munkák nyomonkövetése;

  • Adatok rögzítése a munkairányítási rendszerben;

  • Operatív munkairányítási feladatok ellátása, folyamatos kapcsolattartás a szerelőkkel;

  • Részvétel a fogyasztói bejelentések kivizsgálásában;

  • Részvétel a szerelők heti eligazításán;

Elvárások:

  • Felsőfokú erősáramú villamosmérnöki végzettség, vagy

  • középfokú erősáramú végzettség és legalább 2-3 év munkatapasztalat;

  • MS Office felhasználói szintű ismerete;

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;

  • Csapatmunka irányítása, koordinálása;

  • B kategóriás jogosítvány;

  • Készenlét tartása

Amit ajánlunk:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület Megyeri Területi Csoport

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon.