Az ELMŰ Hálózati Kft. Beruházási osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Távközléstechnikai műszaki ellenőr

Hivatkozási szám: 2019/2611

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • A távközlési hálózat (gerinc és FTTx jellegű hálózatok) kivitelezése során felmerülő műszaki jellegű problémák kezelése, a döntéshez szükséges elemzések elvégzése, intézkedések meghatározása, szükség esetén az érintett társosztályokkal, közművekkel, önkormányzatokkal, vagy tulajdonosokkal történő egyeztetés lefolytatása

  • A munkaterület átadása megrendelő, kivitelező, üzemeltető közreműködésével és annak dokumentálása

  • Mennyiségi, minőségi változások kezelése, szerződésmódosítás kezdeményezése projektirányító felé

  • A szerződésben rögzített teljesítések alapján a kivitelezői elszámolások ellenőrzése

  • A beruházási címlista ellenőrzése, felülvizsgálata, a projektek tervezési szükségleteinek meghatározása és az adott éven belül történő ütemezése

  • A beépítésre kerülő távközlési hálózati elemekre vonatkozó követelmények teljesülésének ellenőrzése

  • A tervezési folyamat során felmerülő problémák kezelése

  • OTDR és beiktatásos csillapítás mérési eredményeire vonatkozó követelmények teljesülésének ellenőrzése, dokumentálása

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Nálunk rugalmas munkaidőben dolgozhatsz

  • Alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítjük ki

  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzuk

  • Vigyázunk egészségedre, így magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítunk

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Szakirányú felsőfokú műszaki – villamosmérnöki végzettség

  • Érvényes kamarai műszaki ellenőri regisztráció az alábbi szakterületre:

  • ME-HI-TÉ Vezetékes hírközlési építmények műszaki ellenőrzése

  • MV-TÉ Távközlési építmények építési-szerelési munkáinak felelős műszaki vezetése

  • „B” kategóriás jogosítvány

  • AutoCAD szoftver alapszintű ismerete

  • Passzív távközlési infrastruktúra kivitelezésében szerzett több éves tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye