Az ELMŰ Nyrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Gépjármű flotta szakértő

Hivatkozási szám: 2019/2610

Amire az energiádat fordítanod kell:

•Gépjármű flotta gazdaságos üzemeltetése;

•Folyamatfejlesztési javaslatok kidolgozása;

•Döntés előkészítő anyagok, hatástanulmányok, elemzések készítése;

•Pályáztatásokban szakmai részvétel;

•Hatékonyság növelő intézkedések kidolgozása és a végrehajtás koordinálása;

•Szakértői feladatok ellátása hazai és nemzetközi projectekben;

•Módszertanok, szabályzatok kidolgozása;

•Társszervezetekkel való szoros együttműködés.

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

•Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség;

•Minimum 3 éves gépjármű flotta-menedzselési tapasztalat;

•Felsőfokú angol nyelvtudás;

•MS Office felhasználói, de Excel és PowerPoint magas szintű ismerete;

•Rendszerszemlélet, kezdeményezőkészség;

•Rugalmasság, mobilitás;

•Magas szintű kommunikációs készség;

•B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

•Flottakezelő cégnél szerzett tapasztalat

Amiért megéri az energiabefektetés:

•Rugalmas munkaidő;

•Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás;

•Stabil nagyvállalati háttér.

Hol fogsz dolgozni?

Budapest (Kunigunda útja)

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj a www.energiakarrier.hu weboldalunkon.

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.