Az ÉMÁSZ Hálózati Kft. Adatelemzési osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Műszaki munkatárs

Hivatkozási szám: 2019/2606

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • Felügyeli és szükség esetén végrehajtja az osztályt érintő folyamatok IT és elszámolási részének operatív lépéseit.

  • Kialakítja és menedzseli a tevékenységi köréhez tartozó adatbázis információk frissítését, folyamatos karbantartását.

  • A rendelkezésre álló adatbázisokat, információkat felhasználva keresztellenőrzéssel hibalistákat állít elő, melyet önállóan megold, vagy a szükséges szakterület részére továbbít.

  • Szükség szerint a fogyasztói törzs- és mérési adatkezelési folyamatokban operatívan részt vesz.

  • A szakterületet támogató informatikai rendszereket felhasználói szinten működteti, javaslatokat tesz új eszközök implementálására.

  • Önállóan felügyeli saját területén a feladatokat, azzal a céllal, hogy magas szintű szolgáltatásokat nyújtson.

  • Elemzi a problémákat és megoldási akciókat kezdeményez, szükség esetén együttműködik ebben akollegákkal vagy a vezetőjével.

  • Folyamatoptimalizálási javaslatokat dolgoz ki és továbbít jóváhagyásra.

  • Jellemzően jelentéseket és elemzéseket, költségtervekhez döntés előkészítő anyagokat készít meghatározott működési, gazdasági és műszaki adatok alapján a vezetői elvárásoknak megfelelően.

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • SAP felhasználó szintű ismerte

  • MS Office magas szintű ismerete, programozási nyelv informatikai rendszerek ismeretével kiegészítve

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

  • Folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Adatbáziskezelési ismeretek (MS SQL)

  • A magyar villamosenergia piac átfogó ismerete

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • stabil nagyvállalati háttér;

  • folyamatos fejlődési lehetőség;

    Hol fogsz dolgozni? Miskolc, Dózsa György út