Az ELMŰ Hálózati Kft. Irányítástechnika és távközlés üzeme munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Távközlési munkatárs

Hivatkozási szám: 2019/2600

Feladatok:

  • Optikai hálózat tervezésében, engedélyezésében és üzemeltetésében részvétel;

  • NMS rendszerek üzemeltetése

  • Aktív és passzív távközlési rendszerek és alkalmazások üzemeltetése;

  • Az üzemeltetéshez szükséges dokumentációk naprakészen tartása;

  • Új távközlési végpontok létesítése, bővítési munkákban szakmai részvétel;

  • Üzemzavarok kivizsgálásában való részvétel.

Elvárások:

  • Távközlési/informatikai érdeklődés

  • Alapszintű angol nyelvtudás

  • „B” kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • SDH, PDH, IP hálózati eszközök üzemeltetésében szerzett tapasztalat;

  • szakmai tapasztalat (optikai projektekben való részvétel)

  • Az alábbi technológiákban alapfokú ismerete: TCP/IP, Switching, Routing

Amit ajánlunk:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest, Megyeri út