Csatlakozz az ELMŰ-ÉMÁSZ Ügyfélszolgálati Kft. Contact Center osztályához

az alábbi munkakörben:

Contact Center munkatárs - Miskolc

Hivatkozási szám: 2019/2597

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • Telefonon érkező általános, egyedi döntéseket nem igénylő bejelentések, reklamációk, panaszok fogadása, ügyintézése

  • Standard írásos ügyek kezelése

  • Ügyfelek szerződéses, vagy szerződés felmondással kapcsolatos bejelentéseinek fogadása

  • Felmerült problémák kezelése, hibák javítása

  • Kampányok miatti ügyfél megkeresések indítása

  • Szakmai ismeretek fejlesztése és szinten tartása

  • Ügyfélszolgálati adminisztrációs statisztikák rögzítése

  • Javaslattétel folyamatok automatizálására, egyszerűsítésére

  • Tréningeken, szakmai tanfolyamokon és továbbképzéseken való részvétel

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Középfokú végzettség

  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

  • Teljesítmény és minőség orientált hozzáállás

  • Kiváló kapcsolattartási, kapcsolatépítési képesség

  • Tanulási és fejlődési hajlandóság

  • Saját munka hatékony szervezése, priorizálás

  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Ügyfélkezelési alkalmazások felhasználó szintű ismerete (képzést biztosítunk)

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Stabil hátterű, német tulajdonú céghez csatlakozol

  • Versenyképes, br. 240-260.000 Ft/hó alapbért biztosítunk számodra

  • Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával (br. 320.000 Ft/év) és önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítjük ki

  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzuk

  • Vigyázunk egészségedre, így magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítunk számodra

  • Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozunk

  • Betanulást követően akár otthonodból is dolgozhatsz távmunkában

  • 4 hétre előre kiadott munkaidő beosztás szerint dolgozunk, így előre tudsz tervezni

    Hol fogsz dolgozni? Miskolc, Dózsa György út

   Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon. www.energiakarrier.hu

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.

Kérdésed van? Hívd nyugodtan kollégánkat:

Szaller Renáta: 06-20-333-1798