Csatlakozz az ELMŰ-ÉMÁSZ Ügyfélszolgálati Kft. Ügyfélkapcsolati központ osztályához

az alábbi munkakörben:

Számlázási front office munkatárs

Hivatkozási szám: 2019/2596

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • Személyes ügyfél megkeresések kezelése az ügyfélszolgálati irodában

  • Igények SAP-ISU rendszerben való feldolgozása

  • Az ügyfelek szerződéses igényeinek kezelése

  • Automatizálására, egyszerűsítésére törekvés, fejlesztési javaslat benyújtása

  • Új ismereteket elsajátítása és szinten tartása

  • Folyamati, operátori és rendszer hibák jelentése és/vagy jelzése

  • A társosztályok munkájának támogatása

  • A számlázással kapcsolatos ügyek, reklamációk, igények rögzítése, számlakorrekciók elvégzése

  • Pénztári feladatok ellátása

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Középfokú végzettség

  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

  • Teljesítmény és minőség orientált hozzáállás

  • Kiváló kapcsolattartási, kapcsolatépítési képesség

  • Tanulási és fejlődési hajlandóság

  • Saját munka hatékony szervezése, priorizálás

  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben, ügyfélkezelésben szerzett szakmai tapasztalat

  • SAP-ISU felhasználói szintű ismerete (képzést biztosítunk)

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Stabil hátterű, német tulajdonú céghez csatlakozol

  • Versenyképes, br. 240-260.000 Ft/hó alapbért biztosítunk számodra

  • Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával (br. 320.000 Ft/év) és önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítjük ki

  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzuk

  • Vigyázunk egészségedre, így magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítunk számodra

  • Sporttelepünkön számos sportlehetőség közül válogathatsz

  • Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozunk

  • Hétfőtől-péntekig, ügyfélszolgálati irodáink nyitvatartási idejével megegyező munkarendben dolgozunk

    Hol fogsz dolgozni? Budapest, Pest megye

   Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon. www.energiakarrier.hu

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.