Az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Szenior ügyfél- és termékmenedzser

Hivatkozási szám: 2019/2594

Feladatok:

  • Potenciális ügyfélkör felkeresése, ügyfélállomány folyamatos karbantartása
  • Kapcsolattartás a vállalati ügyfelek vezető képviselőivel, valamint a Társaságcsoporton belüli szakterületekkel
  • A háttértámogatás ellátó műszaki szakterület részére az ajánlatadáshoz szükséges információk rendelkezésre bocsátása
  • A műszaki szolgáltatásokat és energiahatékonysági beruházások potenciális ügyfélkörének megtartása, új kapcsolatok felkutatása, nagyválallati key account ügyfelek akvirálása és reakvirálása
  • A hozzárendelt műszaki és energiahatékonysági szolgáltatások termékgazdájakéntaktív részvétel az értékesítésbe történő bevezetésben
  • A termékhez / szolgáltatáshoz kapcsolódó értékesítési folyamat támogatása / mentorálása
  • A pici változások és igények naprakész nyomon követése, folyamatjavító, innovatív intézkedéseket bevezetése
  • Az ügyfelek részéről felmerülő igények, esetleges panaszok / reklamációk kezelése, továbbítása a termékfelelős kolléga felé
  • Vezetői riportok, kimutatások készítése a hozzá tartozó termékek / szolgáltatások értékesítésére vonatkozóan
  • Saját értékesítői tevékenységének monitorozása és nyilvántartása
  • Versenytársfigyelés, az értékesítést támogató információk gyűjtése és frissítése
  • A szolgáltatások minőségének javítása érdekében fejlesztési javaslatok kidolgozása az újonnan felmerülő ügyféligények /-visszajelzések alapján

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Legalább 5-6 év értékesítési tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Műszaki felsőfokú képzettség és/vagy villamosipari termékek értékesítésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Kötetlen munkaidő
  • Korlátlan céges gépkocsi használat
  • Versenyképes fizetés
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • dinamikus és közvetlen csapatszellem
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapesti székhellyel országos munkavégzés