Az ELMŰ-ÉMÁSZ Ügyfélszolgálati Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Személyes ügyfélszolgálat Supervisor – Salgótarján

Hivatkozási szám: 2019/2586

Amire az energiádat fordítanod kell:

•A hozzád tartozó személyes ügyfélszolgálati irodák rendszeres látogatása, a munkavégzéshez szükséges eszközök és az egységes arculati elemek meglétének biztosítása

•Csapatod napi, heti működésének tervezése, szervezése, koordinációja

•Munkafolyamatok optimalizálása

•A csoport napi, heti teljesítményének monitorozása, csapattagok munkájának ellenőrzése

•Teljesítménymutatók (KPI) és célok meghatározása, nyomon követése, betartatása, szükség esetén új mérőszámok kialakítása

•Rendszeres, havi szintű teljesítményértékelés elkészítése (mennyiségi, minőségi szempontok alapján) a csoport munkatársai részére

•Teljesítmény-értékelő beszélgetések lebonyolítása

•Társszakterületekkel való kapcsolattartás, hatékony együttműködés

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

•Középfokú végzettség és 4 - 5 éves munkatapasztalat, vagy felsőfokú végzettség és 2 - 3 éves gyakorlat

•Felhasználói szintű MS Office ismeretek

•B kategóriás jogosítvány, aktív gépjárművezetői gyakorlat

•Kiváló kommunikációs és prezentációs készségek

•Ügyfélorientált magatartás, jó szervező és problémamegoldó készség

•Folyamat és rendszerszemlélet

Előnyt jelent:

•SAP/ISU és kapcsolódó rendszerek szenior felhasználó szintű ismerete

Amiért megéri az energiabefektetés:

•Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával és önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítjük ki

•Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzuk

•Vigyázunk egészségedre, így magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítunk számodra

•Sporttelepünkön számos sportlehetőség közül válogathatsz

•Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozunk

•Az innogy csapat tagjaként nemzetközi szintű képzésekre és networkingre is biztosítunk lehetőséget

Hol fogsz dolgozni?

Heves, és Nógrád megye Salgótarján bázissal

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj a www.energiakarrier.hu weboldalunkon.

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.