Az ELMŰ-ÉMÁSZ Ügyfélszolgálati Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Ügyfélkapcsolati képviselő

Hivatkozási szám: 2019/2576

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • Telefonon, írásban és személyesen érkező bejelentések, reklamációk, panaszok fogadása, ügyintézése az előírt folyamatoknak megfelelően
  • Ügyfelek szerződéssel kapcsolatos bejelentéseinek fogadása, feldolgozása
  • Kampányok miatti ügyfél megkeresések indítása
  • Szakmai ismeretek fejlesztése és szinten tartása
  • Tréningeken, szakmai tanfolyamokon és továbbképzéseken való részvétel
  • A folyamatok automatizálására, egyszerűsítésére történő törekvés, fejlesztési javaslat benyújtása
  • A társosztályok munkájának támogatása
  • Pénztári feladatok ellátása

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Középfokú végzettség és hasonló munkakörben szerzett legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • SAP-ISU számlázási rendszer és kapcsolódó rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Teljesítmény és minőség orientált hozzáállás
  • Kiváló kapcsolattartási, kapcsolatépítési képesség
  • Tanulási és fejlődési hajlandóság
  • Saját munka hatékony szervezése, priorizálás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítjük ki
  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzuk
  • Vigyázunk egészségedre, így magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítunk számodra
  • Sporttelepünkön számos sportlehetőség közül válogathatsz
  • Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozunk
  • Az innogy csapat tagjaként nemzetközi szintű képzésekre és networkingre is biztosítunk lehetőséget

Hol fogsz dolgozni?

ELMŰ területen:

Budapest, Kunigunda útja 47, valamint a Budapest és Pest megye területén található ügyfélszolgálati irodák

ÉMÁSZ területen:

Miskolc, Dózsa Gy. út 13. valamint a Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves, Nógrád és Jász-Nagykun-Szolnok megyék területén található ügyfélszolgálati irodák

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.