Az ELMŰ Hálózati Kft. Üzemviteli osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Központi diszpécser

Hivatkozási szám: 2019/2573

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • A kisfeszültségű elosztóhálózat üzemirányítása;
  • Operatív munkairányítási feladatok ellátása, az egyes tervezett és nem tervezett munkák elrendelése és végzésének követése, folyamatos kapcsolattartás a szerelőkkel;
  • A teljes ELMŰ-ÉMÁSZ üzemeltetési terület munkairányítási rendszerének felügyelete
  • Régióból érkező belső megrendelések fogadása, ütemezése, kiszolgálása;
  • Alvállalkozók által történő üzemzavari munkavégzés megrendelése;
  • A munkák tényadatainak azonnali rögzítése a munkairányítási rendszerben;
  • Statisztikák és kimutatások készítése;

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú erősáramú villamosmérnöki végzettség, vagy
  • középfokú erősáramú végzettség és legalább 2-3 év munkatapasztalat;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Csapatmunka irányítása, koordinálása
  • Három műszakos munkavégzés vállalása

Munkavégzés helye:

Budapest, Megyeri út

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Műszakpótlékok
  • Stabil nagyvállalati háttér

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, várjuk jelentkezését az alábbi linken: www.energiakarrier.hu