Az ELMŰ Hálózati Kft Pesti régióközpont Mérésügyi csoportja munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Területi anyag és eszközkezelő - Budapest

Hivatkozási szám: 2019/2487

Feladatok:

  • Az elosztóhálózati, méréstechnikai, munkavédelmi, veszélyes anyag, hulladék, krízis, eszköz, műszer és kisgép tárolók kezelése, karbantartások, kalibrálások, ügyintézése

  • Tárhelyeken és a telephelyen elvárt rend fenntartása, a tárhelyek közötti anyagmozgások könyvelése SAP rendszerben

  • Régiós anyagtároló helyek készletszintjének fenntartása (SAP támogatással)

  • Megrendelendő anyagok, eszközök, műszerek, kisgépek (TTE, ETE) listájának rendszeres átadása a műszaki csoport gazdasági részlegének

  • Anyagok, eszközök, műszerek, kisgépek átvétele a logisztikai körjáratoktól, EPOS szerinti szállítóktól, azok elpakolása a tárhelyeken

  • Elosztóhálózati anyagok, eszközök, műszerek, kisgépek átadása- átvétele a munkatársaktól

  • Munkavédelmi eszközök (egyéni és csoportos) bevizsgálásának szervezése, eszközök cseréjének (megrendelés, átadás-átvétel) ügyintézése

  • Védőital, ruházat, gépjármű üzemeltetési eszközök stb. megrendelése a gazdasági csoport közreműködésével

  • Anyagok, eszközök, műszerek, kisgépek, készletnyilvántartások vezetése

  • Közreműködés a leltározásban

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség

  • 1-2 év anyagigazgatásban, raktározásban szerzett szakmai tapasztalat

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:Budapest, Megyeri út

Jelentkezés módja: Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon: www.energiakarrier.hu

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.