Az ELMŰ Nyrt. Infrastruktúra szolgáltatás igazgatóság Ingatlankezelési osztálya munkatársat keres

Vagyonvédelmi projektmenedzser

Hivatkozási szám: 2019/2451

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • Vagyonvédelmi és biztonságtechnikai rendszerek működtetése, üzemeltetése, technológiai- és működési fejlesztési javaslatok kidolgozása, az alkalmazott intézkedések, technológiai rendszerek működésének nyomon követése
  • Vagyonvédelemhez kapcsolódó beruházások tervezése, pályáztatása, szervezése, ütemezése
  • Projektek irányítása, tervezési és kivitelezési fázisban való aktív részvétel, műszaki dokumentációk előkészítése és ellenőrzése
  • Vagyonvédelmi eszközök karbantartási és fenntartási feladatainak meghatározása, tervezése, szervezése, ütemezése
  • GDPR irányelvek területspecifikus betartásának ellenőrzése, nyomon követese, szükséges intézkedések, változtatások bevezetése

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú vagyonvédelmi és biztonságtechnikai végzettség

  • Legalább 4-5 év munkakörben szerzett tapasztalat

  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete

  • AutoCAD és/vagy ArchiCAD programok felhasználó szintű ismerete

  • Angol nyelv középfok szintű ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Korábbi szakmai tapasztalat gyengeáramú projektek tervezésében, kivitelezésében, karbantartásában (Beléptető-, CCTV-, Behatolásjelző-rendszerek stb.)

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni? Budapest