Az ELMŰ Hálózati Kft. Szakszolgálatok osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Műszaki irányító

Hivatkozási szám: 2019/2434

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • Alállomások üzemeltetésével kapcsolatos feladatok végzése

  • Üzemviteli közreműködés az alállomási karbantartási és rekonstrukciós munkákban

  • Alállomási kezelőszemélyzet munkájának szervezése és szakmai irányítása

  • Alállomási üzemzavarok, rendkívüli események kivizsgálása

  • Együttműködés társterületekkel

  • Kijelölt alállomások berendezés felelősi feladatainak ellátása

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Villamosmérnöki végzettség

  • 4-5 év releváns szakmai tapasztalat

  • Irányítói, vezetői készség

  • Stratégiai gondolkodás, üzleti szemlélet

  • Rugalmasság

  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Angolnyelv-ismeret,

  • Villamosmű üzemeltetési tapasztalat

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

    Hol fogsz dolgozni?

    Budapest, Kunigunda út