Az ELMŰ Nyrt. Kockázati kontrolling igazgatóság munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Működési kockázat elemző

Hivatkozási szám: 2019/2424

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • Az üzleti folyamatokban rejlő működési kockázatok elemzése, a működési kockázatot csökkentő intézkedések kidolgozásában való részvétel és megvalósulásuk nyomon követése, kockázatfeltáró munkacsoportok vezetése
  • A Belső Kontroll rendszer hatékony működésének elősegítése
  • Program és Projekt kockázatok azonosítása, elemzése és nyomon követése
  • Az ületi tevekénységben rejlő kockázatok azonosítása, nyomon követése és jelentése
  • Az éves kockázati értékelési folyamatban történő részvétel
  • Rendszeres riportok készítése a szakterületek és bizottságok részére, egyszerűsítési, digitalizálási lehetőségek feltárása
  • Működési kockázatkezeléssel kapcsolatos belső folyamatok, szabályozások kidolgozása és folyamatos karbantartása
  • Kapcsolattartás az anyavállalat működési kockázati kontrollinggal

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • BSc vagy MSc közgazdász diploma
  • 2-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Logikus, strukturált gondolkodás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • MS Office (Excel, Powerpoint) felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Működési kockázatkezelés terén szerzett tapasztalat
  • Lean tapasztalat előny

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Rugalmas munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni? Budapest

Hogyan tudsz jelentkezni? Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.