Az ELMŰ Nyrt. enHome üzletága munkatársat keres alábbi munkakörbe:

Junior projekt koordinátor

Hivatkozási szám: 2019/2419

Amit érdemes tudnod az enHome-ról:

  • Felelős szerepet vállalva a környezettudatos energiatermelés hazai népszerűsítésében 2014 óta kínálunk napelemes megoldásokat az ország teljes területén
  • Elsődleges célunk, hogy a megújuló energiaforrásokon alapuló technológiákat minél szélesebb körben elérhetővé tegyük
  • Tevékenységünk során nagy hangsúlyt fektetünk az innovatív technológiákra, folyamatosan nyomon követjük a fogyasztói igények és a piac változásait

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • Napelem projektek kivitelezési munkáinak koordinálása
  • A kivitelezési folyamat - tervezés, engedélyezés, szállítás, eseti helyszíni munkabejárás, átadás-átvétel, jótállási szavatossági feladatok - felügyelete és koordinálása, dokumentálása
  • Kivitelezési és minőségellenőrzési folyamat felügyelete és irányítása
  • Ügyfélelégedettség-mérések kidolgozása, értékelése
  • Kapcsolattartás az üzletág más részlegeinek dolgozóival és a tevékenységünkben érintett divíziókkal
  • Szakterületet támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése, fejlesztése, javaslattétel az eszközök fejlesztésére

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Villamosmérnök/gépészmérnök/műszaki menedzser/épületgépész végzettség
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Folyamat- és rendszerszemlélet

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvismeret
  • Projektmenedzsment gyakorlat
  • Kivitelezésben szerzett gyakorlat

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Széleskörű béren kívüli juttatásokkal egészítjük ki alapbéredet
  • 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozunk

Hol fogsz dolgozni? Budapest, 13. kerület

Hogyan tudsz jelentkezni? Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.

Ha többet szeretnél megtudni tevékenységünkről, látogass el a www.enhome.hu weboldalra.