Az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Gazdsági munkatárs

Hivatkozási szám: 2019/2406

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • A keletkező bizonylatok belső és számviteli rend szerinti kezelése, számlázással kapcsolatos ügyek intézése

  • A projektekkel, termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági elszámolások elvégzése, ellenőrzése

  • Adatszolgáltatások készítése a területét érintő vezetői döntések előkészítéséhez

  • Termék menedzsment feladatok elvégzése, elemzések, értékelések készítése

  • Beszállítói partnerek versenyeztetésében való közreműködés, azok kezelése, értékelések, minősítések elvégzése

  • Határidők követése és azok betartása, betartatásának ellenőrzése.

  • Szerződések teljesítésének folyamatos ellenőrzése és a szükséges szerződésmódosítások előkészítése és letárgyalása.

  • Folyamatok monitorozása és javító, fejlesztő javaslatok készítése és előterjesztése.

  • Ügyfél reklamációk, garanciális ügyek kezelése

  • Projektek nyilvántartása és nyomon követése

  • SLA szerződések kezelése

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség és 2-3 év, vagy szakmai középfokú végzettség és legalább 6-8 év szakmai tapasztalat hasonló jellegű feladatok elvégzésében vagy

  • Microsoft alkalmazások (Excel, PowerPoint, Word, Project) felhasználói szintű ismerete

  • SAP alapfokú ismeret

  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni? Budapest, Váci út