Az ELMŰ-ÉMÁSZ Energiakereskedő Kft. Marketing osztálya

határozatlan időre munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Marketing business partner

Hivatkozási szám: 2019/2403

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • ATL és BTL kampányok teljes körű megvalósítása (akvizíció, promóció, értékesítés ösztönzés, image, márkaépítés)

  • Új, illetve meglévő termékekhez/szolgáltatásokhoz kapcsolódó marketing aktivitások, promóciók megtervezése, előkészítése és megvalósítása

  • Fentiekhez kapcsolódó online marketing feladatcsoportok menedzsmentje (online marketingkommunikációs kampányok, illetve website-, közösségi média csatornák-, elektronikus hírlevelek fejlesztési-kivitelezési-üzemeltetési feladatainak gondozása)

  • Ügyfélrendezvények (workshopok, lakossági események, kiállítási megjelenések) komplex megszervezése

  • Kiadványok, nyomdai- és egyéb reklámhordozó anyagok elkészítése szövegírástól a kivitelezésig

  • Szegmens specifikus marketing kutatások, szakmai- és márkaszponzorációs aktivitások bonyolítása

  • Koncepciótervek, operatív előterjesztések, elemzések, kimutatások, beszámolók készítése

  • Stratégiai tervezésben való közreműködés

  • Content menedzsment

  • Piac-, konkurencia- és sajtófigyelés

  • Kapcsolattartás reklám, marketing és média ügynökségekkel, nyomdákkal

  • A szakterületet érintő hazai és nemzetközi projektekben való részvétel

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú marketing szakirányú végzettség

  • Legalább 5 éves marketing és legalább 3 év releváns online marketing területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban

  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Nagyfokú önállóság, precíz munkaszervezés, erős multitasking készség

  • Online trendek, piaci újdonságok ismerete

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség szóban és írásban egyaránt

  • Proaktivitás, rendszerszemlélet

  • Stressztűrő képesség, alkalmazkodókészség

  • Kreativitás

Előnyt jelent:

  • Szolgáltató szektorban szerzett tapasztalat

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni? Budapest

Hogyan tudsz jelentkezni? Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.