Az ELMŰ Hálózati Kft Méréstechnikai és mérőellenőrzési osztálya

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Méréstechnikai technikus

Hivatkozási szám: 2019/2402

Feladatok:

  • Kisfeszültségű csatlakozók létesítéséhez (légvezeték/kábel) kapcsolódó műszaki dokumentumok és munka kivitelezések helyszíni ellenőrzése, az ellenőrzések dokumentálása, visszacsatolása.

  • Csatlakozó kivitelezések szakmai támogatása, irányítása és ellenőrzése.

  • Kapcsolódó reklamációk kivizsgálása, dokumentálása.

  • Kapcsolódó műszaki levelek, kérdések megválaszolása.

  • A kiadott munkák nyomon követése, adatbázisok ellenőrzése, folyamatos karbantartása.

  • A szakterületet érintő jogszabályok, szabványok, belső szabályzatok kellő mélységű ismerete, alkalmazása.

  • Adatgyűjtés és adatszolgáltatás biztosítása.

  • Kapcsolattartás, együttműködés más szervezeti egységekkel, külső partnerekkel.

Elvárások:

  • Villamosenergia-ipari technikusi végzettség

  • Villamos hálózati, és mérőhelyi ismeretek

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség

  • Jó kommunikációs és fogalmazási készség

  • B kategóriás vezetői engedély

Amit ajánlunk:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest, Váci út