Az EMÁSZ Hálózati Kft. Irányítástechnika és távközlés üzeme munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Távközlési mérnök - Miskolc

Hivatkozási szám: 2019/2375

Feladatok:

  • NMS, Windows szerver rendszerek üzemeltetése

  • Passzív optikai hálózatok üzemeltetése, nyilvántartása

  • SDH-, PDH-, mikrohullámú-, URH rendszerek, valamint ezekre épülő megoldások üzemeltetése

  • IP/MPLS hálózat, tűzfalak üzemeltetése

  • Műszaki nyilvántartások készítése és vezetése

  • Karbantartási feladatok ellátása, lakáskészenlét tartása

  • Együttműködés projektmenedzserekkel, társosztályokkal és beszállító szakértőkkel

  • Új távközlési végpontok létesítése, bővítési munkákban szakmai részvétel

  • Üzemzavarok kivizsgálásában való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (távközlés, informatika) végzettség vagy 4-7 év szakmai tapasztalat

  • Az alábbi technológiákban való jártasság: TCP/IP, Switching, Routing (OSPF, BGP)

  • Virtualizált környezet üzemeltetésében, használatában szerzett tapasztalat

  • Alapszintű angol nyelvtudás

  • „B” kategóriás vezetői engedély

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: ÉMÁSZ működési területe, / Miskolc, Dózsa Gy.u.13.