Az ÉMÁSZ Hálózati Kft. Egri régiója munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Területi diszpécser - Eger

Hivatkozási szám: 2019/2371

Feladatok:

§ A kisfeszültségű elosztóhálózat üzemirányítása;

§ A Területi Csoport heti munkatervének összeállítása, és figyelemmel kísérése;

§ Régióból érkező belső megrendelések fogadása, ütemezése, kiszolgálása;

§ Alvállalkozók által történő üzemzavari munkavégzés megrendelése, figyelemmel kísérése;

§ A munkák tényadatainak azonnali rögzítése a munkairányítási rendszerben;

§ Heti terv-tényelemzések, statisztikák és kimutatások szükség szerinti készítése;

§ Egyes operatív munkairányítási feladatok ellátása, az egyes tervezett és nem tervezett munkák

elrendelése és végzésének követése, folyamatos kapcsolattartás a szerelőkkel;

§ Részvétel a Fogyasztói bejelentések kivizsgálásában;

§ Részvétel a szerelők heti eligazításán;

§ Készenlét tartására kötelezett;

Elvárások:

§ Felsőfokú erősáramú villamosmérnöki, vagy középfokú erősáramú végzettség és 2-3 év tapasztalat;

§ MS Office felhasználói szintű ismerete;

§ Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;

§ Önálló, precíz munkavégzés;

§ Csapatmunka irányítása, koordinálása;

§ Pro-aktivitás, tanulási hajlandóság és képesség;

§ B kategóriás jogosítvány;

Amit ajánlunk:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Eger