A Budapesti Elektromos Művek Nyrt. Pénzügyi, Számviteli és Adóigazgatóság, Adóosztálya

munkatársat keres, 2 év határozott időtartamra, az alábbi munkakörbe:

Adózási munkatárs

Hivatkozási szám: 2019/2364

Feladatok:

  • Központi és helyi adók számítása, adóbevallások összeállítása és benyújtása

  • Adóutalások indítása, vegyes bizonylatok elkészítése

  • Adóanalitikák és adónyilvántartások vezetése

  • Adójogszabályok követése, változások rendszerbe történő átültetése

  • Adatszolgáltatás a társosztályok részére

  • Önellenőrzések elkészítése, nyilvántartása

  • Adófolyószámla egyeztetése, főkönyvi egyeztetés

  • Részvétel az adóhatósági ellenőrzésekben

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség

  • Adótanácsadói végzettség

  • Minimum két éves, nagyvállalati területen szerzett adózási tapasztalat

  • Felhasználói szintű SAP ismeretek

  • Excel felhasználói szintű ismerete

  • Üzleti szemlélet

  • Önálló, precíz munkavégzés

  • Jó kommunikációs készség

  • Felelősségvállalás

  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

  • IFRS ismeret

  • Mérlegképes könyvelői képesítés

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.