Az ÉMÁSZ Hálózati Kft. Hálózatirányítás osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Junior hálózatirányítási munkatárs - Miskolc

Hivatkozási szám: 2019/2363

Feladatok:

  • Nagy- és középfeszültségű hálózatok üzem-előkészítése, üzem-értékelése

  • A szükséges feszültség-mentesítési feladatok egyeztetése, a szükséges hálózatváltozások előkészítése, a megbeszélések lebonyolítása

  • A feszültség-mentesítések koordinációja

  • A kapcsolási és feszültség-mentesítési igények elbírálása

  • A hálózati beavatkozások ütemezése

  • Kapcsolattartás a hálózati berendezések üzemeltetőivel, a Régiókkal, a Rendszerirányítóval és a külső partnerekkel

  • Az üzem-előkészítés során használt számítógépes rendszerek felhasználói szintű kezelése, hálózati adatok aktualizálása

  • A hálózati üzemállapotok számítógépes modellezése, szimulálása

  • A hálózat alap-üzemállapotának meghatározása, felülvizsgálata

  • Az erősáramú hálózaton végzett munkák figyelemmel kísérése, ellenőrzése

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnöki (üzemmérnöki) végzettség

  • 0-2 éves szakmai tapasztalat

  • Komplex összefüggések felismerése, elemezése és rendszerezése

  • Önálló munkavégzés, kezdeményezőkészség, jó kommunikációs készség

  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Miskolc