Az ELMŰ Nyrt. Pénzügy és Szolgáltatás Divíziója munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Menedzser asszisztens

Hivatkozási szám: 2019/2358

Feladatok:

  • Igazgatósági tag munkájának segítése (napi posta kezelése, telefonok kezelése, vezető naptárának ellenőrzése és karbantartása)

  • A szervezeti egység adminisztratív feladatainak ellátása

  • Értekezletek előkészítése, szervezése, jegyzőkönyv-vezetés

  • Idegen nyelvű anyagok fordítása

  • Az igazgatóság szerződéseinek előkészítése

  • Jogosultság kezelés - az igazgatóság közös meghajtójához jogosultságok megkérése, módosítása, törlése

  • Irodaszer, anyag és szolgáltatás megrendelések és a hozzájuk kapcsolódó számlák ellenőrzése és igazolása, könyvelése

  • Kapcsolattartás a társaságcsoport valamennyi szervezeti egységével

  • A szakterület támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség vagy felsőfokú szakirányú tanfolyam

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat

  • Angol tárgyalási szintű ismerete

  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

  • Jó szervező és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Német nyelv társalgási szintű ismerete

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.