Az ELMŰ Nyrt. Vállalatfejlesztési Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Szenior vállalatfejlesztési munkatárs

Hivatkozási szám: 2019/2355

Feladatok:

  • Az energiahatékonysággal, a megújuló energiákkal és a klímavédelemmel kapcsolatos európai és hazai folyamatok és szabályozás folyamatos nyomon követése, az ezzel kapcsolatos stratégiai lehetőségek feltárása, bemutatása

  • Az energiaiparban zajló változásokhoz kapcsolódó gyakorlati projektek irányítása, megvalósítása különösen az alábbi területeken:

          • Újszerű, intelligens városi energetikai megoldások és közvilágítási rendszerek

          • Az okos városokhoz köthető új –az energetikához nem feltétlenül kapcsolódó-üzleti megoldások, szolgáltatások feltárása és kidolgozása

          • Megújuló energia, épületenergetika, energetikai monitoring rendszerek

          • Klímavédelem, kibocsátás-csökkentés

  • Üzleti modellek kidolgozása a kiválasztott témakörökben

  • Pályázatok figyelése, pályázatok előkészítése és menedzselése az előző pontban felsorolt témakörökben

  • Az innogy fenntarthatósági jelentés elkészítésének teljes körű koordinációja a társaságcsoporton belül. A szükséges adatok begyűjtése, strukturálása, a jelentés és adatok összeállítása, részvétel az ezzel foglalkozó nemzetközi munkacsoport tevékenységében

  • Részvétel a társaságcsoport stratégiájának kidolgozásában, szervezeti egységekre való lebontásában és kommunikációjában, különös fókusszal az értékesítési tevékenységekre

  • Stratégiai projektekben való részvétel, globális és lokális elemzések, prezentációk, döntés előkészítő anyagok készítése

  • A szakterület feladataihoz kapcsolódó projektekben való aktív részvétel, esetenként a projektek önálló irányítása

Elvárások:

  • Villamosmérnöki/gépészmérnöki/közgazdász diploma

  • Legalább 3 év, hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Strukturált gondolkodásmód, elemzőkészség

  • Üzleti- és projektszemlélet

  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség szóban és írásban

  • Képesség és készség nemzetközi csapatban történő munkavégzésre

Előnyt jelent:

  • Gazdasági modellezésben, pályázatírásban való jártasság

  • Energetikai területen szerzett gyakorlat

  • Projektmenedzser tapasztalat

  • Vállalati szférában szerzett tapasztalat

  • Tapasztalat önkormányzatokkal való kapcsolattartásban és együttműködésben

  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Budapest

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.