Az ELMŰ Hálózati Kft. Beruházási osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Junior beruházási műszaki munkatárs

Hivatkozási szám: 2019/2351

Feladatok:

  • Vezetékjogi, használati jogi, és üzemeltetési engedély kérelem dokumentációk ellenőrzése,

  • Ellenőrzések eredményeinek rögzítése, nyilvántartás vezetése,

  • Feltárt hibákkal kapcsolatban személyes egyeztetések kezdeményezése és lefolytatása, a hiányzó részek pótoltatása,

  • Engedélykérelmek hatósághoz történő eljuttatása, az engedélyek nyilvántartása,

  • Ellenőrzések tapasztalatainak elemzése, intézkedési javaslatokat megfogalmazása,

  • A szakterület működésével összefüggő egyéb előkészítési és ellenőrzési feladatok elvégzése,

  • Beruházási munkákhoz szerződött tervezők, kivitelezők hozzárendelése a kiosztási szabályok alapján,

  • Vállalkozói lehívottság követése, ellenőrzése, dokumentálása,

  • E-napló nyitással, vezetéssel kapcsolatos feladatok ellátása,

  • Szakterülethez kapcsolódó projekt-nyilvántartási rendszerek monitorozása, fejlesztési javaslatok kidolgozása,

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség

  • „B” kategóriás járművezetői engedély

  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (Outlook, Word, Excel, stb.)

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest, Megyeri út

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.