Az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Szenior ipari, közületi célú beltéri világítás termékmenedzser

Hivatkozási szám: 2019/2350

Feladatok:

  • Az ipari, közületi célú beltéri világítási üzletág felépítésének támogatása, piaci potenciál elemzése, potenciális ügyfelek körének meghatározása

  • Beltéri világítási termékek körének szakmai és gazdasági szempontból történő kialakítása

  • Az ajánlatadási, értékesítési folyamat támogatása

  • Ajánlat készítés, szerződéskötés, megvalósítási projektek menedzselése

  • Felel a hozzá rendelt beltéri világítási termékek üzleti tervben meghatározott eredményének eléréséért

  • A munkaköréhez kapcsolódó üzletági folyamatok szükség szerinti kialakítása, módosítása

  • Kapcsolatot tart az ELMŰ-ÉMÁSZ kereskedelmi szervezeteivel annak érdekében, hogy a beltéri világítási termékek értékesítése fejlődjön, a termékskála nőjön

  • A termékkel kapcsolatos szabványi, törvényi háttér, technológiai és piaci változások folyamatos elemzése, termékek definiálása, szükség szerint módosítása

  • A telepített szolgáltatások felügyelete

  • Részvétel ügyfélrendezvényeken és kiállításokon

  • A cég éves üzleti terv elkészítéséhez szükséges adatszolgáltatás és a terv végrehajtásának támogatása

  • Kapcsolattartás, együttműködés az Innogy-val

Elvárások:

  • Villamosmérnöki, villamos üzemmérnöki vagy technikusi végzettség;

  • Mérnöki végzettség esetén min. 5 év, technikusi végzettség esetén 10 év szakmai tapasztalat kültéri vagy beltéri világítás értékesítése, üzemeltetése/modernizálása területen;

  • Kiemelkedő ügyfélcentrikus szemlélet;

  • Magas LED-technológiával, közvilágítási rendszerekkel, világítás-ellenőrző rendszerekkel kapcsolatos ismeretek;

  • Termékek fejlesztésében és bevezetésében szerzett gyakorlat;

  • MS Office haladó felhasználói szintű ismerete;

  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás szóban és írásban.

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.