Az ÉMÁSZ Hálózati Kft. Szakszolgálatok osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

HFKV szenior üzemviteli munkatárs

Hivatkozási szám: 2019/2342

Feladatok:

  • A hangfrekvenciás központi vezérlő rendszer üzemeltetése

  • Szünetmentes áramellátó berendezések üzemeltetése

  • Alállomások vagyonvédelmének üzemeltetése

  • Diagnosztikai vizsgálatok elvégzése, kiértékelése és dokumentálása (pl.:HFKV jelszint, akku kapacitás, stb.)

  • A berendezések üzemeltetéséhez szükséges dokumentumok előkészítése

  • Beruházási, és üzembe helyezési munkák előkészítésében és végrehajtásában való részvétel (műszaki terv ellenőrzése, kivitelezőtől átvétel üzemeltetésre)

  • Közreműködés a HFKV rendszer és a szünetmentes ellátást érintő fejlesztésekben.

  • A szakterülethez kapcsolódó projektekben való részvétel

  • Együttműködés a szakterületi műszaki specifikációk meghatározásában, dokumentálásában

  • A szakterületet támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése, javaslat tétel új eszközök implementálására

  • Munkaidőn túli lakáskészenlét tartása

Elvárások:

  • Erősáramú műszaki felsőfokú végzettség

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • B kategóriás jogosítvány, társaságcsoport gépjárművének vezetése

  • Utazási hajlandóság, esetenként a munkaidő jelentős részében

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások: 13. havi bér, éves bónusz, kafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár

  • Stabil nagyvállalati háttér

    Hol fogsz dolgozni?Miskolc