Az ELMŰ-ÉMÁSZ Társaságcsoport IT és Digitális Igazgatósága

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

IT biztonsági szakértő

Hivatkozási szám: 2018/2328

Feladatok:

  • A vállalat IT biztonsági politikájának a kidolgozásában és karbantartásában történő aktív részvétel

  • A helyi IT biztonsági politika és szabályozás valamint az innogy csoport szintű biztonsági szabályzatok összehangolása

  • A biztonsági előírások betartatása a munkavállalókkal valamint külső partnerekkel

  • Biztonsági incidensek elemzése, javító intézkedések kezdeményezése

  • Kapcsolattartás az IT biztonsági szervezetekkel, a biztonsági figyelmeztetések monitorozása, szükség esetén megelőző intézkedések elvégzése

  • Szakértői kapcsolattartás IT biztonsági beszállítókkal, teljesítések ellenőrzése

  • Az IT biztonsági irányelvek érvényesítése a technikai megoldások esetében

  • A bevezetendő informatikai megoldások biztonsági ellenőrzésének koordinációja,

  • Részvétel a katasztrófa helyreállítási tervek, valamint az üzletfolytonossági tervek kidolgozásában

  • Együttműködés az IT biztonsági auditokon, auditeredményeknek megfelelően javító intézkedéseket kezdeményezése, felügyelete

  • A megvalósítandó üzleti igények összehangolása a vállalat biztonsági politikájával

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Legalább 6 év szakmai tapasztalat

  • Tapasztalat korszerű IT biztonsági politika, üzletfolytonossági terv (BCP) és visszaállítási terv (DRP) kidolgozásában

  • Tapasztalat teljes körű, biztonsági ellenőrzések irányításában

  • Komplex informatikai rendszerek IT biztonsági felügyeletében szerzett tapasztalat

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • Proaktív, fejlett problémamegoldó- és együttműködő készség

Előnyt jelent:

  • Nagyvállalati környezetben szerzett IT biztonsági tapasztalat

  • Közműszolgáltatás területén szerzett tapasztalat

  • ISMS (ISO 27000) bevezetésében szerzett tapasztalat

  • ISACA által kiadott vagy egyéb biztonsági minősítések, vizsgák

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest, Váci út

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.