Az ELMŰ Nyrt. Ingatlankezelési osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Épületgépész mérnök

Hivatkozási szám: 2018/2327

Feladatok:

  • Beruházásokhoz kapcsolódó gépészeti feladatok szervezése, tervezése, ütemezése és ellenőrzése

  • Gépészeti berendezések pontos felmérésének-, nyilvántartásának vezetése

  • Gépek, berendezések felülvizsgálatának ellenőrzése

  • Tervezéshez kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése és ellenőrzése

  • Karbantartási feladatok meghatározása, ütemezése és a javításokkal együtt a berendezés listában történő kezelése, nyilvántartása az FM szoftveren keresztül

  • Részvétel a karbantartási pályázatok előkészítésében, Alvállalkozók, Beszállítók pályáztatásának folyamatában

  • Korszerűsítési és gazdaságossági elemzések elkészítése az energiatakarékossági szempontok mentén, javaslatok kidolgozása a megújuló energia alkalmazására

  • Az FM szoftver hotline és karbantartási modul támogatása és karbantartása

  • A szakterülethez kapcsolódó hazai és nemzetközi projektek tervezésében és kivitelezésében való aktív részvétel

  • Projekt munkák FLUENTA felületen történő pályáztatása

  • Hatóságokkal, önkormányzatokkal, szakhatóságokkal való kapcsolattartás és adatszolgáltatás

  • A szakterületéhez kapcsolódó jogszabályok, rendeletek, előírások naprakész ismerete és alkalmazása

  • A szakterületet támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése

Elvárások:

  • Felsőfokú épületgépész, gépészmérnök végzettség

  • Műszaki ellenőri jogosultság

  • Legalább 4-5 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

  • Autocad program felhasználó szintű ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

  • Jó szervező készség

  • Kitűnő problémamegoldó és konfliktuskezelési készség

Előny:

  • Angol nyelv középfokú ismerete

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás.

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapesti bázissal ELMŰ-ÉMÁSZ szolgáltatási terület (Pest, Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk regisztráljon weboldalunkon. www.energiakarrier.hu

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.