Az ELMŰ Nyrt. Személyzetfejlesztési osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Személyzetfejlesztési asszisztens

Hivatkozási szám: 2018/2314

Feladatok:

  • Beszállítói számlák érkeztetése, számlák kifizetésével kapcsolatos teljes körű adminisztráció és ügyintézés

  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás, szerződésmenedzsment

  • Költségkontrolling folyamatok koordinálása, havi, negyedéves, éves zárási feladatok elvégzése

  • Éves és időközi prognózisok elkészítésének támogatása

  • Napi együttműködés, szakmai egyeztetés társosztályokkal (beszerzés, adó, pénzügy)

  • SAP rendszerben történő adatrögzítés, adatfeldolgozás, riportálási műveletek elvégzése

  • Képzésekkel kapcsolatos szerződések teljes körű ügyintézése, beszerzési folyamat teljes körű adminisztrációja

  • Esetenként képzési programok szervezése, a képzés technikai hátterének biztosítása (helyszínfoglalás, szükséges eszközök, étkezés és szállás megrendelése), rögzítés a kapcsolódó informatikai rendszerben

  • Esetenként képzésekhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése (jelenléti ívek begyűjtése, adatrögzítés)

  • Tréningek lebonyolításához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása (pl. catering megrendelése, helyszín lefoglalása)

  • Képzési projektek költség oldali kontrolling támogatása adatszolgáltatással és javaslattétellel

  • A szakterület munkatársainak adminisztratív támogatása

  • Területre vonatkozó folyamatok és szabályzatok karbantartása, fejlesztési javaslatok megfogalmazása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)

  • Adminisztratív területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat

  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek, Excel magabiztos alkalmazása

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Rendszerszemlélet

  • Tanulási hajlandóság, fejlődési képesség

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.