Az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft. Hálózati szolgáltatások igazgatósága

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Szenior közbeszerzési munkatárs

Hivatkozási szám: 2018/2312

Feladatok:

  • Részvétel a műszaki szolgáltatásokat, beruházásokat érintő közbeszerzési folyamatok kialakításában és folyamatos optimalizálásában ajánlatadói oldalon

  • Közbeszerzési ismeretek oktatása, tájékoztatás a munkavállalók és ügyfelek részére

  • Részvétel a közbeszerzést érintő kérdések, problémák megoldásában szervezeten belül, illetve az ügyfeleknél

  • Az értékesítési terület közbeszerzési pályázati kiírásainak figyelemmel kísérése, pályázatok előkészítése, koordinálása

  • Műszaki szolgáltatások beszerzésre irányuló közbeszerzési pályázatok dokumentációjának összeállítása az értékesítő közreműködésével

  • Közjegyzői okiratok, egyéb, a pályázathoz szükséges iratok beszerzése/kiállítása

  • A törvényi, jogszabályi változások értelmezése, azok pályázatokban való alkalmazása

  • Jelentések, elemzések, döntés előkészítő anyagok készítése meghatározott működési, gazdasági és műszaki adatok alapján

  • Kapcsolat tartása a közintézményekkel, hatóságokkal, társaságcsoporti és innogy társ szakterületekkel, közbeszerzésileg érintett ügyfelekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség és 2-3 éves szakmai tapasztalat, vagy szakmai középfokú végzettség és legalább 8-10 év ajánlatadói munkatapasztalat

  • Microsoft alkalmazások (Excel, PowerPoint, Word) felhasználói szintű ismerete

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni? Budapest