Az ELMŰ-ÉMÁSZ Hálózati Kft. Szolgáltatáskoordináció osztálya

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Üzemviteli szakértő

Hivatkozási szám: 2018/2311

Feladatok:

  • A hálózati területet és folyamatait érintő adatelemzések készítése;

  • A hálózati területet érintő projektek irányítása, koordinációja;

  • A hálózati területet érintő hatáselemzések, döntés előkészítő dokumentációk és igazgatósági előterjesztések készítése, döntést követően a megvalósítás koordinálása;

  • A hálózati területet érintő folyamatleírások, végrehajtási utasítások, szabályozási dokumentációk készítése és folyamatos aktualizálása;

  • A hálózati területet érintő belső folyamatok, valamint a cégcsoportot átfogó folyamatok kialakításában és fejlesztésében való részvétel, megoldási javaslatok egyéni és csoportos kialakítása;

  • A hálózati területet érintő ellenőrzések alkalmával képviseli a szakterületet és koordinálja az ellenőrzésben résztvevő szakterületek feladatait, és az ellenőrzéshez kapcsolódó adatszolgáltatását;

  • Közreműködés Társaságcsoport szintű informatikai rendszerek kifejlesztésében;

  • Részvétel az üzemviteli szervezetekhez kapcsolódó informatikai változtatások elkészítésében, javaslattétel új eszközök implementálására;

  • A technológiai célú tárgyi eszközök és egyéb tárgyi eszközök műszaki paramétereink meghatározása, évenkénti aktualizálása, beszerzések koordinálása;

  • A társ szakterületek által a vállalat tevékenységét is érintő irányelvek, végrehajtási utasítások véleményezése, az érvénybe léptetett utasítások tartalmából tájékoztató anyagok készítése és ezek bemutatása;

  • Jogszabályok, utasítások véleményezése, vállalati és Társaságcsoport szintű végrehajtási utasítások készítése, folyamatgazdai feladatok ellátása;

  • Az Üzemvitel által biztosított harmadik feles szolgáltatások koordinálása cégcsoporton belüli és kívüli kapcsolattartás

  • Szakterülethez kapcsolódó pályázati anyagok előkészítése, jóváhagyása;

  • Szolgáltatás beszerzések műszaki tartalmának meghatározása;

  • A vállalati folyamatok mérése alapján akciók, intézkedési tervek készítése az elvárt célok teljesítése érdekében;

  • A szakterülethez kapcsolódó hazai és nemzetközi feladatokban való részvétel. Társaságcsoport szintű projektekben projektirányítói feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség

  • Hálózati területen szerzett minimum 10 éves tapasztalat

  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

  • Projekt- / munkacsoport vezetési tapasztalat

  • ”B” kategóriás jogosítvány

  • Rugalmasság, nyitottság a fejlődésre és a változásokra

  • Kiváló problémafeltáró-, kezdeményező- és szervezőkészség, proaktív személyiség

  • Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség, rendszerszemlélet

    Előnyt jelent:

  • Üzemvitel által használt informatikai rendszerek ismerete (SEPLAND, HLIB, HESR, EÉGIS, HALÁSZ)

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.